סורסינג מקומי וגלובאלי

Sourcing; the way we play

אם אתם מרגישים שאחד האתגרים הגדולים שלכם הוא לגייס אנשים מצויינים בסין, סינגפור, הודו, בדרום אפריקה, אירופה, בארצות הברית או בכל נקודה בעולם, הגעתם לכתובת הנכונה. אנחנו מאתרים אנשים במקומות שונים בעולם ומחברים אותם באופן הטוב ביותר לארגונים. סורסר טוב יודע להיות הנקודה המחברת בין המועמד לתהליך הגיוס.

אנחנו מאתרים מועמדים בכל מקום, בכל תפקיד ובכל שפהסורסינג באמצעות הרשתות החברתיות זה לחיות ולזוז כל הזמן בתוך הכלים הדיגיטליים החדשים תוך ניהול אפקטיבי ומדוייק של קשרים, לצד הכרת המשרה לעומק, אבל לפני הכל זה לדעת לייצר ערך אמיתי ותקשורת עם מחלקות הגיוס ועם מועמדים. בפרומן יש לנו מחלקת סורסינג בדיוק בשביל זה. אנחנו משלבים בין עולמות הגיוס והמדיה החברתית יחד עם יצירתיות משובחת והסתכלות רחבה על התהליך, בכדי לייצר תהליכים מדויקים המחברים בין מועמד לארגון.

החיבור בין סורסינג לדאטה סורסינג מתחיל בידע וניתוח נתונים אנליטיים אשר מאפשרים לארגון לקבל החלטות אסטרטגיות משמעותיות בעת שבוחנים את תהליכי הגיוס ברמה אסטרטגית ומהותית. דאטה סורסינג הוא חלק משמעותי מנגזרת נתונים עסקיים המגיעים לשולחנות הנהלה בהחלטות חשובות. אנו מספקים דוחות אנליטיים אשר מאפשרים לייצר נגזרת של מידע רלוונטי לארגון.

אנחנו מציעים לכם מעטפת כוללת של פתרונות גיוס אשר פותחו בדיוק עבורכם, מחפשים עובדים לארגון? אנחנו פה בדיוק בשביל זה!..דברו איתנו.

אם הגעת לתחתית העמוד אז בודאי יעניין אותך גם...

כך גייסנו Server Side Software Engineer , לחברת VICON האמריקאית>>> לכתבה המלאה לחצו כאן.

סיפור לקוח LiveU>>> לסיפור המלא לחצו כאן.

סיפור לקוח תים>>> לסיפור המלא לחצו כאן. 

סיפור לקוח: קמפיין הגיוס HELP DESK לעיר הבהדים עבור בינת>>> לסיפור המלא לחצו כאן.

כך גייסנו מנהלת משא בקפריסין לחברת ורינט>>> לחצו וגלו כיצד.

כך גייסנו Presale Engineer דובר צרפתית, לחברת ורינט הבינלאומית>>> לסיפור המלא לחצו כאן. 

גייסנו VP Sales בטאיוואן, לחברת פיתוח שבבים ישראלית בינלאומית>>> לכתבה המלאה לחצו כאן

גילינו שבדרום אפריקה שמחים לעזור>>> לכתבה המלאה לחצו כאן.

רוצים סורסינג מנצח?

צרו קשר ונתחיל למגנט מועמדים...