אודות

proman מספקת מעטפת רחבה של פתרונות חדשניים עבור מגוון צרכים ואתגרים לגיוס ושימור טאלנטים ומיתוג מעסיק בעידן החדש. 

על ידי פיתוח מקורות גיוס מקוריים ויצירתיים, ניהול תהליכי עבודה יעילים וממוקדים, המבוססים על איסוף וניתוח דאטה אנחנו עוזרותללקוחות שלנו להגיע לטלאנטים נחשקים, ולזכות ביתרון מובהק בשוק התעסוקה המאופיין בתחרות חסרת-תקדים. 

במהלך עשר שנות פעילותנו, ניהלנו תהליכי סורסינג ו- TA רחבי היקף עבור עשרות חברות מהמובילות בישראל ובשוק הגלובלי, והובלנו פרויקטים של מיתוג מעסיק מדויקים ובועטים עבור ארגוני ענק, הן בתעשיית ההיי-טק והן התעשייה המסורתיים.  

בשנים האחרונות אנו מספקות בין היתר פתרונות people analytics ייחודיים המאפשרים לאנשי הגיוס וה  HR לייעל ולדייק את תהליכי הגיוס ושימור הכשרונות בארגון הודות לתובנות מבוססות נתונים. 

תחומי פעילות

סורסינג ו TA

אנחנו בproman שמנו לנו למטרה להיות המענה שלך לכל אתגר הנוגע לשרשרת האיתור והגיוס בשוק התחרותי של היום תוך מתן דגש על התאמה מקסימלית לצרכים ולמטרות הארגון.

מיתוג מעסיק

זה לא סוד שאחת הדרכים העיקריות להגיע ולמשוך טאלנטים היא דרך מיתוג מעסיק נוכח, בועט, מעורר מעורבות, קשר, וזיקה.

People Analytics

באמצעות איסוף וניתוח חכם של דאטה, תוכלו לקבל החלטות מבוססות בנוגע לגיוס הכשרונות הנכונים, איתור ומניעת עזיבה של עובדים חיוניים, ועוד.

proman נוסדה בשנת 2010 על ידי מרב באבאי, אחת הנשים המובילות בישראל בתחום הסורסינג, TA ומיתוג מעסיק. למרב ניסיון עשיר של למעלה מ-15 שנים בניהול תהליכי גיוס מורכבים, סורסינג, מיתוג מעסיק ופיתוח תוכניות שגרירים, במהלכן הובילה פרויקטים עבור מגוון חברות הייטק וארגוני ענק בישראל. מרב באבאי משמשת בין היתר כיועצת, מרצה ומנחה סדנאות בתחום בתחומי הגיוס, וביניהם מיתוג מעסיק, גיוס באמצעות שגרירים. מזה מספר שנים היא מנהלת אקדמית של כנסי גיוס המובילים.

בנוסף מרב באבאי היא יזמית, שייסדה את חברת הסטרטאפ Linkatch – פלטפורמה טכנולוגית מבוססת-ענן המיועדת לניהול קמפיינים של גיוס טאלנטים, 'חבר מביא חבר' וסורסינג בקהילות סגורות. מידע נוסף על לינקאצ' באתר החברה

 

 ספרו לנו מה אתם צריכים ומה האתגר הבא שלכם,
ואנחנו נתאים לכם את הפיתרון המדויק. דברו איתנו עוד היום!