מיתוג מעסיק

Employer of Choice

אם אתם מרגישים שאחד האתגרים הגדולים ביותר שלכם הוא לגייס אנשים מצוינים ולשמר עובדים טובים, מיתוג מעסיק הוא אחד הכלים החשובים שעומדים לרשותכם.

מיתוג מעסיק האורז לתוכו בצורה טובה את הערכים ואת חוויית העובד הייחודית לכם, יאפשר לכם לייצר כלפי הארגון שלכם תפיסה של ארגון ששווה לעבוד בו.

מיתוג מעסיק נוגע במעגלים רחבים של קהלים בתוך הארגון ומחוצה לו. הוא גם מחלחל פנימה לעובדים וגם מהדהד החוצה ומשפיע על מחפשי עבודה פעילים, על מועמדים פאסיביים או אפילו על ספקים.

מיתוג המעסיק מקבל ביטויים מגוונים, החל במה שמוצאים על הארגון שלכם בגוגל, דרך סיפורים שמועמדים משתפים ברשת לגבי חוויית הגיוס אצלכם, ועד חוויות שמתארים עובדים קיימים ועובדים שלכם לשעבר.

 

ככל שאסטרטגיית מיתוג המעסיק שלכם תהייה מדויקת, מקורית ובועטת וככל שהיא תהייה בולטת ונוכחת יותר ברשת – כך תשיגו תוצאות טובות יותר.

 

כך תצליחו לטפח תחושת גאווה, שייכות ונאמנות בקרב העובדים בארגון וגם ליהנות מיתרון תחרותי שייצר נחשקות ויאפשר לכם לגייס בקלות עובדים חדשים.

 

איך עושים את זה? בדיוק לשם כך אנחנו כאן. אנחנו מביאות אתנו שנים של מומחיות בבניה וקידום תהליכי מיתוג מעסיק בעשרות ארגונים מובילים בישראל.

אהבתם? שתפו:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

צרו קשר

הכניסו פרטים וניצור קשר בהקדם...